Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kapsulė

Wildcook

Kapsulė „Wild Cook“ kapsulė yra įvairių natūralių ingredientų kapsulė, skirta rūkyti maistą ir sukurti skirtingus skonius bei kvapus. Dauguma žmonių mano, kad vienintelis būdas rūkyti maistą yra deginant įvairių rūšių medieną, tačiau tiesa yra tai, kad jūs galite gaminti savo maistą rūkytą daugybe medžiagų ir sukurti visiškai naują skonį ir kvapą. Dizaineriai suprato skonio skirtumus visame pasaulyje, todėl šis dizainas yra visiškai lankstus, kai kalbama apie jo pritaikymą įvairiuose regionuose. Šios kapsulės yra išmaišytos ir iš atskirų ingredientų.

Garbanojimo Geležis

Nano Airy

Garbanojimo Geležis Nano orui garbanojimo geležyje naudojama novatoriška neigiamų jonų technologija. Ilgą laiką išlaiko lygią tekstūrą, švelniai blizgantį garbanojimą. Garbanojimo vamzdis buvo padengtas nanokeramine danga, jis atrodo labai lygus. Jis švelniai ir greitai garbanoja plaukus šiltu neigiamų jonų oru. Palyginus su garbanojimo geležimis be oro, jūs galite baigti minkštesne plaukų kokybe. Pagrindinė produkto spalva yra minkšta, šilta ir grynai matinė balta, o akcento spalva yra rožinis auksas.

Plaukų Tiesintuvas

Nano Airy

Plaukų Tiesintuvas „Nano“ orinis tiesinimo lygintuvas nanokeramines dangų medžiagas derina su novatoriška neigiamos geležies technologija, kuri švelniai ir glotniai suteikia plaukams tiesią formą. Dėl magneto jutiklio, esančio dangtelio ir korpuso viršuje, prietaisas automatiškai išsijungia, kai dangtelis yra uždarytas, o tai yra saugu nešiotis. Kompaktišką kėbulą su įkraunama belaidžiu USB dizainu lengva laikyti rankinėse ir nešiotis, padedant moterims išlaikyti elegantišką šukuoseną bet kur ir bet kada. Balta ir rožinė spalvų schema suteikia prietaisui moterišką charakterį.

Pietų Dėžutė

The Portable

Pietų Dėžutė Maitinimo pramonė klesti, o išsikraustymas tapo šiuolaikinių žmonių būtinybe. Tuo pačiu metu susidarė ir daug šiukšlių. Daugybė patiekalų dėžių, naudojamų maistui laikyti, gali būti perdirbamos, tačiau plastikiniai maišeliai, naudojami maisto pakuotėms pakuoti, iš tikrųjų nėra perdirbami. Siekiant sumažinti plastikinių maišelių naudojimą, patiekalų dėžutės ir plastiko funkcijos derinamos kuriant naujas priešpiečių dėžutes. Ryšulio dėžutė paverčia jos dalį rankena, kurią lengva nešiotis, ir joje gali būti integruotos kelios miltų dėžės, žymiai sumažinant plastikinių maišelių naudojimą miltų dėžėms pakuoti.

Skustuvas

Alpha Series

Skustuvas „Alpha“ serija yra kompaktiškas, pusiau profesionalus skustuvas, galintis atlikti pagrindines veido priežiūros užduotis. Taip pat produktas, siūlantis higieninius sprendimus su novatorišku požiūriu ir nuostabia estetika. Paprastumas, minimalizmas ir funkcionalumas kartu su lengva vartotojo sąveika sukuria projekto pagrindus. Džiaugsminga vartotojo patirtis yra svarbiausia. Patarimus galima lengvai nuimti nuo skustuvo ir sudėti į saugojimo skyrių. Dokas skirtas skustuvui įkrauti ir valymo antgaliams, palaikomiems ultravioletiniu spinduliu, laikyti saugojimo skyriuje.

Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas

Along with

Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas Projektas suteikia nešiojamą gyvenimo patirtį lauko miniai, kuri daugiausia suskirstyta į dvi dalis: pagrindinį korpusą ir modulius, kuriuos galima pakeisti. Pagrindiniame korpuse yra įkrovimo, dantų šepetėlio ir skutimosi funkcijos. Įranga apima dantų šepetėlį ir skutimosi galvutę. Produkto įkvėpimas kilo iš žmonių, kurie mėgsta keliauti ir yra susikrovę ar pametę savo lagaminus, todėl nešiojama, universali pakuotė tapo tuo, kad produktas pozicionuoja. Dabar daug žmonių mėgsta keliauti, todėl nešiojamaisiais produktais tampa pasirinkimas. Šis produktas atitinka rinkos paklausą.