Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tarptautinė Mokykla

Gearing

Tarptautinė Mokykla Debreceno tarptautinės mokyklos koncepcinė apskritimo forma simbolizuoja apsaugą, vienybę ir bendruomeniškumą. Skirtingos funkcijos atsiranda kaip sujungtos pavaros, paviljonai ant stygos, išdėstytos lanke. Dėl erdvės suskaidymo sukuriamos įvairios bendruomenės erdvės tarp klasių. Nauja erdvės patirtis ir nuolatinis buvimas gamtoje padeda studentams kūrybiškai mąstyti ir reikšti savo idėjas. Takai, vedantys į užmiesčio švietimo sodus ir mišką, užbaigia apskritimo koncepciją, sukurdami jaudinantį perėjimą tarp pastatytos ir natūralios aplinkos.

Projekto pavadinimas : Gearing, Dizainerių vardas : BORD Architectural Studio, Kliento vardas : ISD - International School of Debrecen.

Gearing Tarptautinė Mokykla

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.