Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komercinis Interjero Dizainas

KitKat

Komercinis Interjero Dizainas Naujoviškai reprezentuokite koncepciją ir bendrą prekės ženklą kurdami parduotuvę, būtent Kanados rinkai ir Yorkdale klientams. Pasinaudokite ankstesnio iššokančiojo lango ir tarptautinių vietų patirtimi, kad naujovintumėte ir permąstytumėte visą patirtį. Sukurkite ypač funkcionalią parduotuvę, kuri puikiai tiktų esant labai dideliam srautui, sudėtingai erdvei.

Projekto pavadinimas : KitKat, Dizainerių vardas : Unique Store Fixtures, Kliento vardas : Unique Store Fixtures.

KitKat Komercinis Interjero Dizainas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.