Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Interjero Bendrosios Patalpos

Highpark Suites

Interjero Bendrosios Patalpos „Highpark Suites“ bendrosios zonos tiria vientisą miesto „Gen-Y“ gyvenimo būdo integravimą į ekologišką gyvenimą, verslą, laisvalaikį ir bendruomenę. Nuo wow faktoriaus fojė iki skulptūrinių dangaus aikščių, aktų salių ir linksmų posėdžių kambarių, šios poilsio zonos yra skirtos gyventojams naudoti kaip savo namų išplėtimą. Įkvėptas vientiso gyvenimo lauke lauke, lankstumo, interaktyvių akimirkų ir miesto spalvų bei faktūrų paletės, „MIL Design“ pastūmėjo ribas, kad sukurtų unikalią, tvarią ir holistinę bendruomenę, kurioje kiekvienoje erdvėje būtų atsižvelgiama į gyventojus ir atogrąžų aplinką.

Projekto pavadinimas : Highpark Suites , Dizainerių vardas : MIL Design & Construction, Kliento vardas : MIL Design.

Highpark Suites  Interjero Bendrosios Patalpos

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.