Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Interjero Dizainas

Arthurs

Interjero Dizainas Šiuolaikiškas Šiaurės Amerikos grilis, kokteilių salė ir stogo terasa, įsikūrusi Toronto miesto centre, švenčianti rafinuotą klasikinį meniu ir ragaujančius gėrimus su parašu. Artūro restorane yra trys skirtingos malonios erdvės (valgomojo zona, baras ir kiemas ant stogo), kurios tuo pačiu jaustųsi ir intymiai, ir erdviai. Lubos yra išskirtinės savo briaunotų medžio plokščių su medžio lukštu dizainu, sukonstruotos taip, kad padidintų aštuonkampę kambario formą ir imituotų supjaustytų kristalų, pakabintų aukščiau, išvaizdą.

Projekto pavadinimas : Arthurs, Dizainerių vardas : Unique Store Fixtures, Kliento vardas : Unique Store Fixtures.

Arthurs Interjero Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.