Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavinė Ir Restoranas

Roble

Kavinė Ir Restoranas Jos projekto idėja buvo perimta iš JAV kepsnių ir rūkyklų, o pasibaigus pirmojo etapo tyrėjų komandai, tyrimo grupė nusprendė naudoti medieną ir odą tamsiomis spalvomis, tokiomis kaip juoda ir žalia, kartu su auksu ir rože. auksas buvo paimtas su šilta ir lengva prabanga. Dizaino bruožas yra 6 didelės pakabinamos sietynai, kuriuos sudaro 1200 rankų darbo anoduoto plieno. Taip pat 9 metrų baro skaitiklis, kurį dengia 275 centimetrų skėtis, kurį sudaro gražūs ir skirtingi buteliai, be jokios atramos uždengia baro skaitiklį.

Projekto pavadinimas : Roble, Dizainerių vardas : Peyman Kiani Falavarjani, Kliento vardas : Roble .

Roble Kavinė Ir Restoranas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.