Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Namas

Santos

Namas Naudodamas medieną kaip pagrindinį konstruktyvų elementą, namas savo ruožtu išstumia du lygius ir sukuria įstiklintą stogą, kuris integruosis į aplinką ir leis patekti natūraliai šviesai. Dvigubo aukščio erdvė parodo tą santykį tarp pirmo aukšto, viršutinio aukšto ir kraštovaizdžio. Virš stoglangio skrenda metalinis stogas, apsaugantis jį nuo vakarinės saulės spindulių ir oficialiai atkuriantis tūrį, įrėminantis natūralios aplinkos viziją. Programa išdėstyta nustatant viešojo naudojimo paskirtis pirmame aukšte ir privačias paskirtis viršutiniame aukšte.

Projekto pavadinimas : Santos, Dizainerių vardas : Fernando Abelleyro, Kliento vardas : Fernando Abelleyro, architect.

Santos Namas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.