Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešasis Menas

Flow With The Sprit Of Water

Viešasis Menas Dažnai bendruomenės aplinką užteršia tarpasmeniniai ir vidiniai jų gyventojų disonansai, kurie aplinkoje sukelia matomą ir nematomą chaosą. Nesąmoningas šio sutrikimo poveikis yra tas, kad gyventojai pasineria į neramumą. Šis įprastas ir cikliškas sujaudinimas daro įtaką kūnui, protui ir dvasiai. Skulptūros nukreipia, jaunina, valo ir stiprina teigiamą erdvės „chi“, dėmesį sutelkdamos į malonius ir taikius rezultatus. Subtiliai keičiant savo aplinką, visuomenė orientuojasi į pusiausvyrą tarp savo vidinės ir išorinės tikrovės.

Projekto pavadinimas : Flow With The Sprit Of Water, Dizainerių vardas : Iutian Tsai, Kliento vardas : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Viešasis Menas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.