Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Espreso Aparatas

Lavazza Tiny

Espreso Aparatas Mažas, draugiškas espreso aparatas, suteikiantis autentiškos itališkos kavos patirties jūsų namuose. Dizainas yra džiaugsmingai Viduržemio jūros regiono - sudarytas iš pagrindinių formalių statybinių elementų - pabrėžia spalvas ir „Lavazza“ dizaino kalbą taiko paviršiaus danga ir detalėmis. Pagrindinis apvalkalas pagamintas iš vieno gabalo ir turi minkštą, bet tiksliai valdomą paviršių. Centrinis apvalkalas suteikia vaizdinę struktūrą, o priekinis raštas pakartoja horizontalią temą, dažnai būdingą „Lavazza“ gaminiams.

Projekto pavadinimas : Lavazza Tiny, Dizainerių vardas : Florian Seidl, Kliento vardas : Lavazza.

Lavazza Tiny Espreso Aparatas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.