Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
40 Colių Led Televizorius

GlassOn

40 Colių Led Televizorius Tai berėmio dizaino kolekcija su skirtingais dizaino sprendimais, įvairaus dydžio, su stiklo elementu. Elegancija, sukurta užtikrinant stiklo skaidrumą, tęsiasi metalo apdaila, gaubianti ekraną dideliais dydžiais. Dizainas be įprasto plastikinio priekinio gaubto ir be rėmelio yra susijęs su virtualiu pasauliu ir auditorija. Drastiškai sumažintas storis 40 ", 46" ir 55 "gaminiuose. Visas metalinis rėmas, laikantis stiklinį priekį, padidina dizaino kokybę, pateikdamas tikslias sujungimo detales. skirtingos medžiagos.

Projekto pavadinimas : GlassOn, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : .

GlassOn 40 Colių Led Televizorius

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.