Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nešiojamasis Garsiakalbis

Ballo

Nešiojamasis Garsiakalbis Šveicarijos dizaino studija BERNHARD | BURKARD suprojektavo unikalų garsiakalbį OYO. Kolonėlės forma yra tobula sfera, kurioje nėra tikro stovo. BALLO garsiakalbis guli, susukamas ar pakabinamas 360 laipsnių muzikos patyrimui. Dizainas atitinka minimalistinio dizaino principus. Spalvingas diržas sujungia du pusrutulius. Tai apsaugo garsiakalbį ir padidina boso tonus gulint ant paviršiaus. Garsiakalbis pateiktas su įmontuota įkraunama ličio baterija ir yra suderinamas su dauguma garso įrenginių. 3,5 mm lizdas yra įprastas ausinių kištukas. BALLO garsiakalbis yra dešimt skirtingų spalvų.

Projekto pavadinimas : Ballo, Dizainerių vardas : Bernhard Burkard, Kliento vardas : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Nešiojamasis Garsiakalbis

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.