Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Liustra

Bridal Veil

Liustra Šis menas - meno objektas su įjungta šviesa. Erdvus kambarys su sudėtingo profilio lubomis, tarsi gomuriniai debesys. Liustra telpa erdvėje, sklandžiai tekanti nuo priekinės sienos iki lubų. Kristaliniai ir balti emalio lapai kartu su elastingu plonų vamzdžių lenkimu sukuria skraidančio šydo įvaizdį visame pasaulyje. Gausybė lengvų ir aukso žvilgančių skraidančių paukščių sukuria erdvumo ir džiaugsmo jausmą.

Projekto pavadinimas : Bridal Veil, Dizainerių vardas : Victor A. Syrnev, Kliento vardas : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Liustra

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.