Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Taburetė

Ane

Taburetė Ane kėdėje yra tvirtos medienos lentjuostės, kurios atrodo harmoningai, bet nepriklausomai nuo medienos kojų, virš plieninio rėmo. Dizainerė teigia, kad sėdynė, rankomis pagaminta iš sertifikuotos ekologiškos medienos, yra suformuota unikaliai naudojant kelis vienos formos medienos gabalus, išdėstytus ir supjaustytą dinamiškai. Sėdint ant taburetės, šiek tiek padidėja kampas į nugarą ir nusisukimo kampai šonuose užbaigiami taip, kad būtų užtikrinta natūrali, patogi sėdėjimo padėtis. „Ane“ kėdutė yra tinkamo sudėtingumo, kad būtų sukurta elegantiška apdaila.

Projekto pavadinimas : Ane, Dizainerių vardas : Troy Backhouse, Kliento vardas : troy backhouse.

Ane Taburetė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.