Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Alyvuogių Dubuo

Oli

Alyvuogių Dubuo OLI, vizualiai minimalistinis objektas, buvo sumanytas remiantis jo funkcija, idėja paslėpti duobes, atsirandančias dėl specifinio poreikio. Vėliau sekė įvairių situacijų stebėjimai, duobių bjaurumas ir poreikis sustiprinti alyvuogių grožį. Kaip dvejopos paskirties pakuotė, „Oli“ buvo sukurta taip, kad ją atidarius būtų pabrėžtas netikėtumo faktorius. Dizainerį įkvėpė alyvuogių forma ir paprastumas. Porceliano pasirinkimas priklauso nuo pačios medžiagos vertės ir jos naudojimo.

Projekto pavadinimas : Oli, Dizainerių vardas : Miguel Pinto Félix, Kliento vardas : MPFXDESIGN.

Oli Alyvuogių Dubuo

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.