Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodžių Mugės Įžanginė Erdvė -

Salon de TE

Laikrodžių Mugės Įžanginė Erdvė - Prieš lankytojus tyrinėjant 145 tarptautinių laikrodžių prekės ženklus „Salon de TE“, reikėjo įvadinio 1900m2 erdvės projekto. Norėdami pritraukti lankytojų vaizduotę apie prabangų gyvenimo būdą ir romantiškumą, pagrindinė koncepcija buvo sukurta „Deluxe traukinio kelionė“. Norėdami sukurti dramatizmą, priėmimo kabinetas buvo pakeistas dienos stoties tema, suderinta su salės vakarinės traukinio platformos scena su gyvenimo dydžio traukinio vagono langais, skleidžiančiais pasakojimo vaizdus. Galiausiai įvairialypė arena su scena atveria įvairius firminius vitrinas.

Projekto pavadinimas : Salon de TE, Dizainerių vardas : Hong Kong Trade Development Council, Kliento vardas : Hong Kong Trade Development Council - Creative Department.

Salon de TE Laikrodžių Mugės Įžanginė Erdvė -

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.