Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tipografijos Projektas

Reflexio

Tipografijos Projektas Eksperimentinis tipografinis projektas, apjungiantis atspindį veidrodyje su popierinėmis raidėmis, supjaustytomis viena jo ašimi. Tai sukuria modulines kompozicijas, kurios vieną kartą fotografuojant rodo 3D vaizdus. Projekte naudojamas stebuklingas ir vizualus prieštaravimas pereinant iš skaitmeninės kalbos į analoginį pasaulį. Laiškų konstravimas ant veidrodžio sukuria naują tikrovę su atspindžiu, kurios nėra nei tiesa, nei melagystė.

Projekto pavadinimas : Reflexio, Dizainerių vardas : Estudi Ramon Carreté, Kliento vardas : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Tipografijos Projektas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.