Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kinų Restoranas

Pekin Kaku

Kinų Restoranas Nauja Pekin-kaku restorano renovacija siūlo stilistinį naujo aiškinimą, koks galėtų būti Pekino stiliaus restoranas, atmesdamas tradicinį gausų ornamentinį dizainą paprastesnės architektonikos naudai. Ant lubų yra raudona aurora, sukurta naudojant 80 metrų ilgio užuolaidas, o sienos yra apdorotos tradicinėmis tamsiomis Šanchajaus plytomis. Kultūriniai elementai iš tūkstantmečio Kinijos paveldo, įskaitant Terakotos karius, Raudonąjį kiškį ir Kinijos keramiką, buvo paryškinti minimalistiniame vaizde, pateikiant kontrastingą požiūrį į dekoratyvinius elementus.

Projekto pavadinimas : Pekin Kaku, Dizainerių vardas : Tetsuya Matsumoto, Kliento vardas : PEKIN-KAKU Chinese Restaurant.

Pekin Kaku Kinų Restoranas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.