Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vaizdinė Komunikacija

Plates

Vaizdinė Komunikacija Norėdami parodyti įvairius aparatūros parduotuvės skyrius, „Didyk Pictures“ sugalvojo pristatyti juos kaip kelias plokšteles su viršuje esančiais skirtingais aparatūros objektais, patiekiamomis restorano būdu. Baltas fonas ir balti indai padeda išryškinti patiektus objektus ir parduotuvių lankytojams lengviau rasti tam tikrą skyrių. Vaizdai taip pat buvo naudojami 6x3 metrų skelbimų lentose ir plakatuose viešajame transporte visoje Estijoje. Baltas fonas ir paprasta kompozicija leidžia šią reklamos žinią suvokti net ir pravažiuojančiu automobiliu.

Projekto pavadinimas : Plates, Dizainerių vardas : Sergei Didyk, Kliento vardas : Didyk Pictures.

Plates Vaizdinė Komunikacija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.