Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešbučio Interjero Dizainas

Stories Container

Viešbučio Interjero Dizainas Konteineris veža krovinius į vietas. Viešbutis suteikia poilsio vietas keliautojams. Tai, ką jie turi, yra laikina poilsio vieta. Štai kodėl kaip „viešbučio“ sąvoką naudokite „konteinerį“. Viešbutis yra ne tik poilsio vieta, bet ir asmenybės erdvė. Kiekvienas kambarys turi savo išraišką ir asmenybę. Todėl sukurkite aštuonis skirtingus apartamentus: „Pasinerkite“, „Evolve“, „WabiSabi“, „Shine Flower“, „Pantone“, „Fantasy“, „Journey“ ir „Balerina“. Stabilūs namai yra ne tik poilsio vieta, bet ir jūsų dvasios tiekimo stotis.

Projekto pavadinimas : Stories Container, Dizainerių vardas : Chiung Hui Fu, Kliento vardas : YULI DESIGN.

Stories Container Viešbučio Interjero Dizainas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.