Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Savaitgalio Rezidencija

Cliff House

Savaitgalio Rezidencija Tai yra žvejybos kabina su vaizdu į kalnus ant Dangaus upės kranto (japoniškai „Tenkawa“). Pagaminta iš gelžbetonio, formos yra paprastas, šešių metrų ilgio vamzdis. Vamzdžio kelkraščio galas yra atsveriamas ir tvirtinamas giliai žemėje, kad jis ištiestų horizontaliai nuo kranto ir pakabintų virš vandens. Dizainas yra paprastas, interjeras yra erdvus, o upės pakrantė yra atvira dangus, kalnai ir upė. Pastatytas žemiau kelio lygio, iš kelio pusės matomas tik kabinos stogas, todėl konstrukcija neužstoja vaizdo.

Projekto pavadinimas : Cliff House, Dizainerių vardas : Masato Sekiya, Kliento vardas : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Savaitgalio Rezidencija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.