Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Salonai

Agape

Vonios Salonai Norėdami atskirti nuo įprastos parodų erdvės, šią erdvę mes apibūdiname kaip foną, galintį pabrėžti prekių grožį. Šiuo apibrėžimu norime sukurti tokį etapą, kad prekė galėtų spontaniškai spindėti pati. Taip pat mes sukuriame laiko ašį, kad būtų galima parodyti kiekvieną produktą, kuris šioje erdvėje buvo rodomas iš skirtingo laiko.

Projekto pavadinimas : Agape, Dizainerių vardas : Tiku+Design, Kliento vardas : Jia Enterprise.

Agape Vonios Salonai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.