Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parduotuvė

Ilumel

Parduotuvė Po beveik keturių dešimtmečių istorijos „Ilumel“ parduotuvė yra viena didžiausių ir prestižiškiausių firmų Dominikos Respublikoje baldų, apšvietimo ir dekoravimo rinkoje. Naujausia intervencija reaguoja į poreikį išplėsti parodų zonas ir apibrėžti švaresnį ir labiau artikuliuotą kelią, leidžiantį įvertinti turimų kolekcijų įvairovę.

Projekto pavadinimas : Ilumel, Dizainerių vardas : Dante Luna, Kliento vardas : Ilumel.

Ilumel Parduotuvė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.