Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Apšvietimas Ir Garso Sistema

Luminous

Apšvietimas Ir Garso Sistema Šviesus, skirtas pasiūlyti ergonomišką apšvietimo sprendimą ir erdvinio garso sistemą viename gaminyje. Ja siekiama sukurti emocijas, kurias vartotojai nori pajusti, ir šiam tikslui pasiekti panaudojo garso ir šviesos derinį. Garso sistema, sukurta remiantis garso atspindžiu, modeliuoja 3D erdvinį garsą kambaryje, nereikia laidų ir nereikia montuoti daugybės garsiakalbių. Kaip pakabinama šviesa, „Luminous“ sukuria tiesioginį ir netiesioginį apšvietimą. Ši apšvietimo sistema suteikia minkštą, vienodą ir mažo kontrasto šviesą, kuri apsaugo nuo akinimo ir matymo problemų.

Projekto pavadinimas : Luminous, Dizainerių vardas : Mohammad Hossein Namayandegi, Kliento vardas : M. Namayandegi.

Luminous Apšvietimas Ir Garso Sistema

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.