Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavinės Interjero Dizainas

Quaint and Quirky

Kavinės Interjero Dizainas „Quaint & Quirky“ desertų namai - tai projektas, parodantis šiuolaikišką šiuolaikišką vibe su gamtos prisilietimu, tiksliai atspindintį skanius patiekalus. Komanda nori sukurti tikrai unikalią vietą, kuri įkvėpimo ieškojo paukščio lizde. Tuomet ši idėja buvo atgaivinta per sėdimųjų ankščių kolekciją, kuri tarnauja kaip pagrindinis erdvės bruožas. Visų puokščių ryški struktūra ir spalvos padeda sukurti vienodumo pojūtį, sujungiantį žemę ir tarpinius grindis, net jei jie suteikia atmosferai patraukimo dėmesį.

Projekto pavadinimas : Quaint and Quirky, Dizainerių vardas : Chaos Design Studio, Kliento vardas : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky Kavinės Interjero Dizainas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.