Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knygynas, Prekybos Centras

Jiuwu Culture City , Shenyang

Knygynas, Prekybos Centras „Jato Design“ buvo pavesta tradicinį knygyną paversti dinamiška, daugiafunkcine erdve - būti ne tik prekybos centru, bet ir kultūros centru knygų įkvėptiems renginiams ir dar daugiau. Centrinis kauliukas yra „didvyrio“ erdvė, kurioje lankytojai persikelia į šviesesnio atspalvio medienai pritaikytą aplinką, patobulintą dramatiškais piešiniais. Žibintus primenantys kokonai kabo nuo lubų, o laiptai tarnauja kaip bendros erdvės, skatinančios lankytojus sustoti ir skaityti sėdint ant laiptelių.

Projekto pavadinimas : Jiuwu Culture City , Shenyang, Dizainerių vardas : JATO Design International Ltd, Kliento vardas : .

Jiuwu Culture City , Shenyang Knygynas, Prekybos Centras

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.