Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešbutis

Yu Zuo

Viešbutis Šis viešbutis yra įsikūręs Dai šventyklos sienose, Tai kalno apačioje. Dizainerių tikslas buvo pertvarkyti viešbučio dizainą, kad svečiai būtų ramiai ir patogiai apgyvendinti, ir kartu leisti svečiams patirti unikalią šio miesto istoriją ir kultūrą. Naudojant paprastas medžiagas, šviesius tonus, švelnų apšvietimą ir kruopščiai atrinktus meno kūrinius, erdvė atspindi ir istorijos, ir šiuolaikiškumą.

Projekto pavadinimas : Yu Zuo, Dizainerių vardas : Guoqiang Feng and Yan Chen, Kliento vardas : Feng and Chen Partners Design Shanghai.

Yu Zuo Viešbutis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.