Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pakopinis Vežimėlis

Kali

Pakopinis Vežimėlis Šis žingsninis vežimėlis yra vienas iš QUISO prekės ženklo dizainerio K serijos elementų. Jis pagamintas iš gražiai pagamintos medžio masyvo. Dėl tvirtos ir atsargios konstrukcijos jis idealiai tinka patiekti alkoholį prie restorano stalo. Aptarnavimo saugumui ir elegancijai stiklai pakabinami iš pagalvėlės, buteliai imobilizuojami neslidžia danga, pramoniniai ratai turi sklandų ir tylų riedėjimą.

Projekto pavadinimas : Kali, Dizainerių vardas : Patrick Sarran, Kliento vardas : QUISO.

Kali Pakopinis Vežimėlis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.