Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žibinto Įrengimas

Linear Flora

Žibinto Įrengimas Linijinę florą įkvėpė skaičius „trys“ iš Bougainvillea, Pingtung County gėlės. Be trijų „Bougainvillea“ žiedlapių, matytų iš apačios, paveikslo variantai ir jų kartotiniai galėtų būti pastebimi skirtingais aspektais. Švęsdami 30-ąsias Taivano žibintų festivalio metines, Pingtung apskrities kultūros reikalų departamentas pakvietė apšvietimo dizaino dailininką Ray Teng Pai sukurti netradicinį žibintą, unikalų formos ir technologijos derinį, siunčiantį pranešimą apie festivalio paveldo pertvarkymą. ir sujungti jį su ateitimi.

Projekto pavadinimas : Linear Flora, Dizainerių vardas : Ray Teng Pai, Kliento vardas : Pingtung County Government.

Linear Flora Žibinto Įrengimas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.