Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Odos Priežiūros Pakuotė

Bionyalux

Odos Priežiūros Pakuotė Naujų odos priežiūros priemonių odos atkūrimo koncepcija sutampa su nulinės skraistės perdirbimo, aplinkos apsaugos ir ekologinės koncepcijos našta. Iš 60 dienų maistui skirto riboto 30 dienų odos tobulinimo procedūros proceso savybių 30 ir 60 yra parenkamos kaip produkto vizualinio atpažinimo simbolis ir trys vartojimo etapai, 1,2, 3 yra integruoti į viziją.

Projekto pavadinimas : Bionyalux, Dizainerių vardas : 33 and Branding, Kliento vardas : BIONYALUX.

Bionyalux Odos Priežiūros Pakuotė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.