Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotelis

Infinity

Fotelis Pagrindinis „Infinity“ fotelio dizaino akcentas padarytas būtent ant atlošo. Tai yra begalybės simbolio nuoroda - apversta aštuonių figūra. Tai tarsi keičia savo formą sukant, nustatant linijų dinamiką ir atkuriant begalybės ženklą keliose plokštumose. Atlošas yra sujungtas keliomis elastinėmis juostomis, sudarančiomis išorinę kilpą, kuri taip pat grįžta į begalinio gyvenimo ir pusiausvyros ciklo simboliką. Papildomas akcentas yra unikalios kojų slydimo vietos, kurios, kaip ir spaustukai, saugiai pritvirtina ir palaiko šonines fotelio dalis.

Projekto pavadinimas : Infinity, Dizainerių vardas : Natalia Komarova, Kliento vardas : Alter Ego Studio.

Infinity Fotelis

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.