Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skulptūros Instaliacija

Superegg

Skulptūros Instaliacija „Superegg“ reiškia greitą dauginimąsi vienkartinėmis kavos kapsulėmis, kuris simbolizuoja žmogaus patogumą ir jo poveikį aplinkai. Atrodydama, kad pakelta virš žemės, tekstūruota geometrinė superegg formos forma, kaip aprašė matematikas Gabrielis Lame'as, yra pažymėta atsitiktomis išmestomis kavos kapsulėmis, išdėstytomis tobulose linijose. Vizažistinė patirtis įtraukia žiūrovą iš visų kampų ir atstumų. Raginant veikti socialinėje žiniasklaidoje ir vietos bendruomenėje buvo surinkta daugiau kaip 3000 kapsulių. „Superegg“ leidžia žiūrovui suvokti atliekas ir skatina kurti naujus perdirbimo įpročius.

Projekto pavadinimas : Superegg, Dizainerių vardas : Jaco Roeloffs, Kliento vardas : Jaco Roeloffs.

Superegg Skulptūros Instaliacija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.