Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Namas

Crombe 3.0

Vyno Namas „Crombé“ vyninės parduotuvės koncepcijos tikslas buvo, kad klientai patirtų visiškai naują apsipirkimo būdą. Pagrindinė idėja buvo pradėti nuo išvaizdos ir sandėlio, prie kurio vėliau pridėjome lengvumo ir subtilumo. Nepaisant to, kad vynai yra pateikiami originalioje pakuotėje, švarios metalinių rėmų linijos vis tiek garantuoja žinomumą ir perspektyvą. Kiekvienas butelis pakabinamas rėmelyje tokiu pat polinkiu, kokiu someljė jiems tarnautų. 12 m ilgio stove yra šampanai ir spintelės. Vienoje spintelėje klientai gali saugiai laikyti iki 30 butelių.

Prekybos Centras

Fluxion

Prekybos Centras Šios programos įkvėpimas kyla iš skruzdžių kalvų, turinčių unikalią struktūrą. Nors skruzdžių kalvų vidinė struktūra yra labai sudėtinga, ji gali sukurti didžiulę ir tvarkingą karalystę. Tai rodo, kad architektūrinė jo struktūra yra ypač racionali. Tuo tarpu grakščių skruzdžių kalvų arkos viduje pastatyti įspūdingi rūmai, kurie atrodo ypač išskirtiniai. Todėl dizaineris naudoja skruzdės išmintį norėdamas sukurti tiek meninę, tiek gerai pastatytą erdvę, tiek skruzdžių kalvas.

Parodų Kabina

Onn Exhibition

Parodų Kabina „Onn“ yra aukščiausios kokybės rankų darbo gaminys, kuriame maišomos tradicijos ir šiuolaikiniai dizainai per kultūros vertybių meistrus. „Onn“ medžiagos, spalvos ir gaminiai yra įkvėpti gamtos, kuri tradicinius personažus nušviečia su blizgesio skoniu. Parodos stendas buvo pastatytas taip, kad atkartotų gamtos sceną, naudodamas medžiagas, kurios komplimentuojamos kartu su gaminiais, kad pats taptų suderintu meno kūriniu.

Parodos Dizainas

Multimedia exhibition Lsx20

Parodos Dizainas Multimedijos paroda buvo skirta nacionalinės valiutos lato pakartotinio įvedimo 20-mečiui paminėti. Parodos tikslas buvo supažindinti su trejybės, kuria buvo paremtas meninis projektas, rėmais, būtent banknotais ir monetomis, autoriais - 40 iškilių įvairių kūrybinių žanrų Latvijos menininkų - ir jų darbais. Parodos koncepcija kilo iš grafito ar švino, kuris yra centrinė pieštuko ašis, bendras menininkų įrankis. Grafito struktūra buvo pagrindinis parodos dizaino elementas.

Sveikatingumo Centras

Yoga Center

Sveikatingumo Centras Įsikūręs judriausiame Kuveito miesto rajone, jogos centras yra bandymas atgaivinti Jassimo bokšto rūsį. Projekto vieta buvo neįprasta. Tačiau tai buvo bandymas tarnauti moterims tiek miesto ribose, tiek iš aplinkinių gyvenamųjų rajonų. Priėmimo zona centre susikerta ir su spintelėmis, ir biurų zona, kad nariai galėtų sklandžiai judėti. Tada spintelės zona išlyginta su kojų plovimo zona, reiškiančia „laisvą batų zoną“. Nuo tada yra koridorius ir skaitykla, vedantys į tris jogos kambarius.