Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baro Restoranas

IL MARE

Baro Restoranas Šiame restorane mes pasirinkome koncepciją „supjaustyti ir įklijuoti“. Norint valdyti įvairius restoranus, labai svarbu naudoti puikius proteino derinio dizaino gabalus. Pvz., Arkos suformuota forma, jungianti koloną ir lubas, taps vienu dizaino elementu ir tikrai eis aukščiau virš suolo ar baro skaitiklio. Natūralu, kad tai taip pat gali būti naudojama kaip atmosferos dalijimas. Tiesą sakant, dar buvo įkurti dar trys restoranai, o šis „supjaustyti ir įklijuoti dizainas“ padarė teigiamą poveikį.

Restoranas

George

Restoranas George'o idėja yra „valgomasis, suprojektuotas kartu su kliento prisiminimais“. Tai vieta, kurioje kasdien galima mėgautis kasdieniais renginiais, tokiais kaip vakarienė ir gėrimai, puoselėjant Amerikos kultūrą ir moderniosios architektūros istoriją, kai klientas gyveno Niujorke. Todėl restoranas, kaip visuma, yra pastatytas pagal paveldo restorano Niujorke įvaizdį, po truputį daromi papildomi pastatai, parodantys istorinio fono pojūtį. Tai apima aukščiau paminėtą koncepciją ir mums pavyko maksimaliai išnaudoti šio pastato galimybes.

Interjero Dizainas

CRONUS

Interjero Dizainas Šis narių baro holas skirtas vadovams, kurie nori praleisti stilingas miesto naktis. Savaime suprantama, kad pajusite ką nors ypatingo ir nepaprasto tiems, kurie nori tapti nariu ir nori naudoti šią juostą. Be to, pradėjus naudotis čia patogumas ir patogumas turės didelę reikšmę operacijos formai. Jums gali atrodyti, kad šie du pirmiau minėti aspektai yra gana keistai, ir suteikti teisingą įspūdį buvo mūsų iššūkis. Iš tikrųjų šis „du aspektai“ buvo raktinis žodis kuriant šį baro barą.

Japoniškų Kotletų Restoranas

Saboten Beijing the 1st

Japoniškų Kotletų Restoranas Tai japoniškų kotletų restoranų tinklas, pavadintas „Saboten“ - pirmasis pavyzdinis restoranas Kinijoje. Mūsų tradicijos deformacija ir geras lokalizavimas yra būtini, kad japonų kultūrą būtų lengviau priimti užsienio šalyse. Čia, apžvelgdami būsimas restoranų tinklo vizijas, mes sukūrėme dizainus, kurie taps naudingais žinynais plečiantis Kinijai ir užsienyje. Tada vienas iš mūsų iššūkių buvo suvokti teisingą „japoniškų vaizdų“ supratimą, kurį labiau mėgsta užsieniečiai. Daugiausia dėmesio skyrėme „tradicinei Japonijai“. Mes stengėmės, kaip tai įtraukti.

Biuro Patalpų Interjero Dizainas

Infibond

Biuro Patalpų Interjero Dizainas „Shirli Zamir“ dizaino studija suprojektavo naują „Infibond“ biurą Tel Avive. Atlikus įmonės produkto tyrimus, kilo mintis sukurti darbo vietą, kurioje būtų užduodami klausimai apie ploną kraštą, kuris skiriasi nuo vaizduotės, žmogaus smegenų ir technologijos, ir išsiaiškinta, kaip visa tai jungiasi. Studija ieškojo tinkamų dozės tūrio, linijos ir tuštumos naudojimo būdų, kurie apibrėžtų erdvę. Biuro planą sudaro vadybininkų kambariai, posėdžių salės, oficialūs salonai, kavinė ir atvira kabina, uždaros telefonų kabinų patalpos ir atviros darbo vietos.