Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

The Empress

Žiedas Fantastiškas grožio akmuo - piropas - pati jo esmė suteikia didingumo ir iškilmingumo. Tai yra grožio ir unikalumo akmuo atpažino vaizdą, kuris yra skirtas ateityje apdaila. Reikėjo sukurti unikalų akmens rėmą, kuris jį neštų į orą. Akmuo buvo ištrauktas už jo laikančio metalo. Ši formulė - jausminga aistra ir patraukli jėga. Buvo svarbu išlaikyti klasikinę koncepciją, palaikant šiuolaikinį papuošalų suvokimą.

Sagė

The Sunshine

Sagė Šių papuošalų bruožas yra tas, kad čia buvo naudojama didžiulė akmens formos forma, kuri yra nustatyta nematomame (oro) rėme. Juvelyrinių dirbinių dizaino rodinyje atidaromi tik akmenys, slepiantys surinkimo technologiją. Pats akmuo yra laikomas dviem, nematomiems armatūros elementams ir plonai, deimantais apipjaustytai plokštelei. Ši plokštė yra visų atraminių konstrukcijų sagių pagrindas. Jis sulaiko ir antrą akmenį. Visa kompozicija tapo įmanoma po sudėtingo pagrindinio šlifavimo akmens.

Žiedas

Pollen

Žiedas Kiekvienas kūrinys yra gamtos fragmento interpretacija. Gamta tampa pretekstu suteikti gyvybę brangakmeniams, žaisdama su faktūrų šviesomis ir šešėliais. Tikslas yra pateikti papuošalą su interpretuojamomis formomis, nes gamta jas suprojektuos savo jautrumu ir jausmingumu. Visi dirbiniai yra gaminami rankomis, kad būtų patobulintos brangenybės faktūros ir ypatumai. Stilius yra grynas, kad pasiektų augalų gyvybės medžiagą. Rezultatas suteikia kūriniui unikalų ir nesenstantį, giliai susietą su gamta.

Pritaikomi Papuošalai

Gravity

Pritaikomi Papuošalai Nors XXI amžiuje naujovių diegimui dažnai reikia naudoti aukštąsias šiuolaikines technologijas, naujas medžiagas ar ypač naujas formas, tačiau „Gravity“ įrodo priešingai. Gravitacija yra pritaikomų juvelyrinių dirbinių kolekcija, kurioje naudojami tik sriegiai, labai sena technika, o gravitacija - neišsemiami ištekliai. Kolekciją sudaro daugybė įvairių sidabro ar aukso elementų. Kiekvienas iš jų gali būti susietas su perlų ar akmenų sruogomis ir pakabučiais. Kolekcija įvardija begalybę skirtingų papuošalų.

Moteriškų Drabužių Kolekcija

The Hostess

Moteriškų Drabužių Kolekcija Darios Zhiliaeva absolventų kolekcija yra apie moteriškumą ir vyriškumą, jėgą ir trapumą. Kolekcijos įkvėpimas kyla iš senos pasakos iš rusų literatūros. Vario kalno šeimininkė yra stebuklinga kalnakasių globėja iš senos rusų pasakos. Šioje kolekcijoje galite pamatyti gražią tiesių santuoką, kurią įkvėpė kalnakasių uniformos, ir grakštus Rusijos tautinio kostiumo apimtis. Komandos nariai: Daria Zhiliaeva (dizainerė), Anastasiia Zhiliaeva (dizainerio padėjėja), Ekaterina Anzylova (fotografė)

Rankinė, Vakarinė Rankinė

Tango Pouch

Rankinė, Vakarinė Rankinė „Tango Pouch“ yra išskirtinis išties naujoviško dizaino krepšys. Tai nešiojamas meno kūrinys, kurį nešioja ant rankovės esančios rankenėlės. Tai leidžia laisvoms rankoms. Viduje yra pakankamai vietos, o sulankstoma magneto uždarymo konstrukcija leidžia netikėtai lengvai ir plačiai atidaryti. „Pouch“ yra pagamintas iš minkštos vaškuotos blauzdos odos, kad neįtikėtinai maloniai liestų rankeną ir pūkuotus šoninius įdėklus, tyčia kontrastuojant su labiau sukonstruotu pagrindiniu korpusu, pagamintu iš vadinamosios glazūruotos odos.