Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šiuolaikinis Qipao

The Remains

Šiuolaikinis Qipao Įkvėpimas yra kilęs iš Kinijos relikvijų. „Keramika“ yra populiariausia reprezentacija, kuri yra populiariausia nepriklausomai nuo karaliaus ir žmonių. Mano tyrime net ir šiandien nepakitę esminiai Kinijos estetiniai mados ir fengšui (interjero ir aplinkos dizainas) standartai. Jiems patinka peržiūra, sluoksniavimasis ir norai. Norėčiau suprojektuoti „Qipao“, kad keramikos implikacija ir bruožas iš senosios dinastijos taptų šiuolaikiška. Ir provokuoja žmones, kurie pamiršta savo kultūrą ir tautybę, kai mes esame „i“ kartoje.

Sagė

Chiromancy

Sagė Kiekvienas žmogus yra unikalus ir originalus. Tai akivaizdu net modeliuose ant mūsų pirštų. Nubrėžtos linijos ir mūsų rankų ženklai taip pat yra gana originalūs. Be to, kiekvienas asmuo turi daugybę akmenų, kurie yra jiems artimos kokybės ar sujungti su asmeniniais įvykiais. Visos šios savybės mąstančiam stebėtojui suteikia tiek daug pamokančių ir patrauklių, kad leidžia kurti individualizuotus papuošalus, paremtus šiomis linijomis ir atskirų daiktų ženklais. Tokie papuošalai ir papuošalai - sudaro jūsų asmeninio meno kodą

Juvelyriniai Dirbiniai

Angels OR Demons

Juvelyriniai Dirbiniai Mes esame nuolatinio gėrio ir blogio, tamsos ir šviesos, dienos ir nakties, chaoso ir tvarkos, karo ir taikos, didvyrio ir piktadario kovų liudininkai. Nepriklausomai nuo mūsų religijos ar tautybės, mums buvo papasakota mūsų nuolatinių kompanionų istorija: angelas, sėdintis ant dešiniojo peties, ir demonas kairėje, angelas įtikina mus daryti gera ir užrašo mūsų gerus darbus. Jis velnias įtikina mus daryti blogus ir registruoja mūsų blogus darbus. Angelas yra mūsų „superego“ metafora, o velnias reiškia „id“ ir nuolatinę sąžinės ir sąmonės kovą.

Juvelyriniai Dirbiniai

Poseidon

Juvelyriniai Dirbiniai Papuošalai, kuriuos kuriu, išreiškia mano jausmus. Tai atspindi mane kaip menininką, dizainerį ir taip pat kaip asmenį. „Poseidon“ kūrimo priežastis buvo nustatyta pačiomis tamsiausiomis mano gyvenimo valandomis, kai jaučiausi išsigandusi, pažeidžiama ir reikalinga apsauga. Pirmiausia aš sukūriau šią kolekciją, kad ji būtų naudojama savigynai. Nors ši idėja šiame projekte išblėso, ji vis dar egzistuoja. „Poseidon“ (graikų mitologijoje žemės drebėjimų jūros dievas ir „Žemės purtytojas“) yra mano pirmoji oficiali kolekcija, skirta stiprioms moterims, skirta suteikti dėvėtojui galios ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Papuošalai

odyssey

Papuošalai Pagrindinė monomerio odisėjos idėja yra tūrinių, geometrinių figūrų padengimas raštuota oda. Iš to išplaukia aiškumo ir iškraipymo, skaidrumo ir slėpimo sąveika. Visos geometrinės figūros ir raštai gali būti derinami pagal norą, įvairūs ir papildomi papildymais. Ši žavi, paprasta idėja leidžia sukurti beveik neišsemiamą dizainų asortimentą, puikiai suderinantį su greito prototipų (3D spausdinimo) teikiamomis galimybėmis, nes kiekvienas klientas gali turėti visiškai individualų ir unikalų gaminį (apsilankykite: www.monomer). eu-parduotuvė).

Lytėjimo Audinys

Textile Braille

Lytėjimo Audinys Pramoninė universali žakardo tekstilė, kaip vertėjas akliems žmonėms. Šį audinį gali skaityti žmonės, turintys regėjimą, ir jie yra skirti padėti neregiams, pradedantiems prarasti regėjimą ar turintiems regėjimo problemų; norint išmokti Brailio rašto sistemą iš draugiškos ir įprastos medžiagos: audinio. Joje yra abėcėlė, skaičiai ir skyrybos ženklai. Nėra pridedama spalvų. Tai yra pilkos spalvos produktas, kuris nejaučia šviesos. Tai projektas, turintis socialinę prasmę ir peržengiantis komercinę tekstilę.