Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešbutis

Aoxin Holiday

Viešbutis Viešbutis yra Lužou mieste, Sičuano provincijoje, mieste, gerai žinomu dėl savo vyno, kurio dizainą įkvėpė vietinis vyno urvas, erdvė, sukelianti didelį norą tyrinėti. Fojė yra natūralaus urvo rekonstrukcija, kurios susijęs vizualinis ryšys praplečia urvo idėją ir vietinę miesto faktūrą iki vidinio viešbučio, taip suformuodamas savitą kultūros nešėją. Mes vertiname keleivio jausmą viešėdami viešbutyje, taip pat tikimės, kad medžiagos tekstūra ir sukurta atmosfera bus suvokiama giliau.

Projekto pavadinimas : Aoxin Holiday, Dizainerių vardas : Shaun Lee, Kliento vardas : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Viešbutis

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.