Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vežimėlis

Ancer Dynamic

Vežimėlis „Ancer“, neleidžianti vežti kėdės, sutelkia dėmesį ne tik į judesių judrumą, bet ir į paciento komfortą, ypač tiems, kurie tuo naudojasi ilgą laiką. Novatoriška konstrukcija, kartu su dinamiška oro pagalve, įmontuota į sėdynės pagalvėlę, ir sukama rankena išskiria ją iš įprastos invalido vežimėlio. Įdėjus daug pastangų, vežimėlio dizainas buvo baigtas ir įrodyta, kad jis padeda užkirsti kelią praguloms. Sprendimas ir projektavimo principai yra pagrįsti rezultatais, surinktais iš neįgaliųjų vežimėlių naudotojų, o tai suteikia autentišką vartotojo patirtį.

Projekto pavadinimas : Ancer Dynamic, Dizainerių vardas : Ran Zhou, Kliento vardas : Northeastern University.

Ancer Dynamic Vežimėlis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.