Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Rinkinys

Riposo

Kavos Rinkinys Šios paslaugos dizainas buvo įkvėptas dviejų XX amžiaus pradžios mokyklų - vokiečių „Bauhaus“ ir rusų avangardo. Griežta tiesi geometrija ir gerai apgalvotas funkcionalumas visiškai atitinka tų laikų manifestų dvasią: „kas patogu, yra gražu“. Tuo pačiu metu, laikydamasis šiuolaikinių tendencijų, dizaineris šiame projekte derino dvi kontrastingas medžiagas. Klasikinį baltojo pieno porcelianą papildo ryškūs dangteliai iš kamštienos. Dizaino funkcionalumą palaiko paprastos, patogios rankenos ir bendras formos pritaikymas.

Projekto pavadinimas : Riposo, Dizainerių vardas : Mikhail Chistiakov, Kliento vardas : Altavolo.

Riposo Kavos Rinkinys

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.