Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Užkandinė

Ubon

Užkandinė „Ubon“ yra Tailando užkandinė, įsikūrusi Kuveito miesto širdyje. Iš jo atsiveria Fahado al Salim gatvė, gatvė, kuria gerbiama jau seniai. Šio restoranėlio erdvės programai reikalingas efektyvus visų virtuvės, sandėliavimo ir tualeto zonų dizainas; leidžianti įrengti erdvią valgomojo zoną. Kad tai būtų įgyvendinta, interjeras darniai integruojamas į esamus konstrukcinius elementus.

Komercinė Zona Ir Vip Laukimo Kambarys

Commercial Area, SJD Airport

Komercinė Zona Ir Vip Laukimo Kambarys Šis projektas prisideda prie naujos ekologiško dizaino pasaulio oro uostų tendencijos, įtraukdamas parduotuves ir paslaugas terminale bei priversdamas keleivį patirti patirties jo metu. ŽALIOJO oro uosto dizaino tendencija apima ekologiškesnes ir tvaresnes oro uostų dizaino vertybes turinčias erdves, o komercinės erdvės erdvę apšviečia natūralūs saulės spinduliai, nes monumentalus stiklinis fasadas yra priešais kilimo ir tūpimo taką. „VIP Lounge“ buvo sukurtas atsižvelgiant į organinių ir avangardistinių ląstelių dizaino idėją. Fasadas suteikia privatumą kambaryje ir neužkerta kelio vaizdui į išorę.

Gyvenamasis Namas

Trish House Yalding

Gyvenamasis Namas Namo dizainas sukurtas tiesiogiai atsižvelgiant į svetainę ir jos vietą. Pastato konstrukcija sudaryta taip, kad atspindėtų supančią mišką, su griovelių kolonomis, vaizduojančiomis netaisyklingus medžių kamienų ir šakų kampus. Dideli stikliniai stiklai užpildo tarpus tarp konstrukcijos ir leidžia įvertinti kraštovaizdį bei aplinką taip, lyg žvelgtumėte iš medžių kamienų ir šakų. Tradicinis Kentish juodai baltas orlaivių lenta vaizduoja žalumynus, apvyniojančius pastatą ir uždengiančius erdves.

Oficiali Parduotuvė, Mažmeninė Prekyba

Real Madrid Official Store

Oficiali Parduotuvė, Mažmeninė Prekyba Parduotuvės dizaino koncepcija pagrįsta patirtimi „Santiago Bernabeu“, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas apsipirkimo patirčiai ir įspūdžio kūrimui. Tai koncepcija, kuri tuo pat metu gerbia, giria ir įamžina klubą, teigia, kad laimėjimai buvo talento, pastangų, kovos, atsidavimo ir ryžto rezultatas. Projektas apima koncepcijos dizainą ir komercinį įgyvendinimą, prekės ženklo kūrimą, pakavimą, grafinių linijų ir pramoninių baldų dizainą.

Gyvenamasis Namas

Tempo House

Gyvenamasis Namas Šis projektas yra visiškai atnaujintas kolonijinio stiliaus namas viename žaviausių Rio de Žaneiro mikrorajonų. Įsikūręs neeilinėje svetainėje, kurioje pilna egzotinių medžių ir augalų (originalus garsaus kraštovaizdžio architekto Burle Marxo kraštovaizdžio planas), pagrindinis tikslas buvo integruoti išorinį sodą į vidaus erdves atidarant didelius langus ir duris. Papuošalai turi svarbius Italijos ir Brazilijos prekių ženklus, o jo idėja yra tai, kad jis būtų kaip drobė, kad klientas (meno kolekcionierius) galėtų parodyti savo mėgstamus kūrinius.

Dizaino Studija Su Galerija

PARADOX HOUSE

Dizaino Studija Su Galerija Padalinto lygio sandėliu paversta prašmatnia daugialypės terpės dizaino studija, „Paradox House“ rado geriausią pusiausvyrą tarp funkcionalumo ir stiliaus, tuo pačiu atspindėdama savininko unikalų skonį ir gyvenimo būdą. Ji sukūrė įspūdingą daugialypės terpės dizaino studiją su švariomis, kampuotomis linijomis, kurios demonstruoja iškilią geltono atspalvio stiklo dėžę ant mezzanine. Geometrinės figūros ir linijos yra šiuolaikiškos ir žavios, tačiau skoningai padarytos užtikrinant unikalią darbo vietą.