Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gamykla

Shamim Polymer

Gamykla Gamykla turi išlaikyti tris programas, įskaitant gamybos įrenginį, laboratoriją ir biurą. Apibrėžtų funkcinių programų trūkumas tokio tipo projektuose yra jų nemalonios erdvinės kokybės priežastys. Šiuo projektu siekiama išspręsti šią problemą, naudojant cirkuliacinius elementus atskiriant nesusijusias programas. Pastato dizainas sukasi aplink dvi tuščias erdves. Šios tuščios erdvės sukuria galimybę atskirti funkciškai nesusijusias erdves. Tuo pačiu metu veikia kaip vidurinis kiemas, kuriame kiekviena pastato dalis yra sujungta viena su kita.

Interjero Dizainas

Corner Paradise

Interjero Dizainas Kadangi svetainė yra kampinėje žemės sklype intensyvaus eismo mieste, kaip ji gali rasti ramybę triukšmingoje kaimynystėje, išlaikant grindų pranašumus, erdvinį praktiškumą ir architektūrinę estetiką? Dėl šio klausimo dizainas iš pradžių buvo gana sudėtingas. Siekdamas iš esmės padidinti gyvenamosios vietos privatumą, išlaikant geras apšvietimo, vėdinimo ir lauko gylio sąlygas, dizaineris pateikė drąsų pasiūlymą sukurti vidinį kraštovaizdį. Tai yra, pastatyti trijų aukštų kubinį pastatą, o priekinį ir galinį kiemus perkelti į atriumą. , sukurti žalumos ir vandens kraštovaizdį.

Gyvenamasis Namas

Oberbayern

Gyvenamasis Namas Dizainerė mano, kad erdvės gilumas ir reikšmingumas gyvena tvarumu, kylančiu iš tarpusavyje susijusio ir nuo ko priklausomo žmogaus, erdvės ir aplinkos vienybės; Taigi, naudojant milžiniškas originalias medžiagas ir perdirbtas atliekas, koncepcija įgyvendinama dizaino studijoje, namų ir biuro derinyje, siekiant sukurti dizaino stilių, kuris derėtų su aplinka.

Gyvenamasis

House of Tubes

Gyvenamasis Projektas yra dviejų pastatų, apleisto 70-ųjų ir dabartinės eros pastato, susiliejimas, o juos sujungti skirtas elementas yra baseinas. Tai projektas, kurio pagrindinė paskirtis – 1-oji – 5 narių šeimos rezidencija, 2-oji – meno muziejus, su plačiomis erdvėmis ir aukštomis sienomis priimti daugiau nei 300 žmonių. Dizainas kopijuoja galinio kalno formą – miesto ikoninį kalną. Projekte panaudotos tik 3 apdailos su šviesiais tonais, kad erdvės spindėtų natūralia šviesa, kuri projektuojama ant sienų, grindų ir lubų.

Išankstinio Pardavimo Biuras

Ice Cave

Išankstinio Pardavimo Biuras Ice Cave – tai salonas klientui, kuriam reikėjo išskirtinės kokybės erdvės. Tuo tarpu jis gali parodyti įvairias Teherano akių projekto savybes. Pagal projekto funkciją – patraukli, bet neutrali atmosfera prireikus parodyti objektus ir renginius. Dizaino idėja buvo naudoti minimalią paviršiaus logiką. Integruotas tinklinis paviršius paskirstomas visoje erdvėje. Įvairiam naudojimui reikalinga erdvė susidaro remiantis svetimomis jėgomis aukštyn ir žemyn, veikiančiomis paviršių. Gamybai šis paviršius buvo padalintas į 329 plokštes.

Mažmeninė Parduotuvė

Atelier Intimo Flagship

Mažmeninė Parduotuvė 2020 m. mūsų pasaulį užklupo precedento neturintis virusas. Pirmasis „Atelier Intimo“ flagmanas, kurį sukūrė „O and O Studio“, įkvėptas išdegintos žemės atgimimo koncepcijos, reiškiančios gydomosios gamtos galios integraciją, suteikiančią žmonijai naujų vilčių. Nors sukurta dramatiška erdvė, leidžianti lankytojams praleisti akimirkas įsivaizduojant ir fantazuojant tokiame laike ir erdvėje, taip pat sukurta meno instaliacijų serija, siekiant visiškai parodyti tikrąsias prekės ženklo savybes. „Flagship“ nėra eilinė prekybos erdvė, tai „Atelier Intimo“ pasirodymų scena.