Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Studentų Bendrabutis

Koza Ipek Loft

Studentų Bendrabutis „Koza Ipek Loft“ suprojektavo studija „craft312“ kaip studentų svečių namus ir jaunimo centrą, turintį 240 vietų 8000 m2 plote. „Koza Ipek“ palėpės įrengimas buvo baigtas 2013 m. Gegužę. Apskritai, svečių namų įėjimas, jaunimo centrų prieiga, restoranas, konferencijų kambarys ir fojė, studijų salės, kambariai ir administraciniai biurai 12 aukštų pastato, sudaryto iš naujoviško, modernaus ir suprojektuotos patogios gyvenamosios erdvės. Kambariai 2 žmonėms pagrindinėse kamerose, išdėstyti pagal kiekvieną aukštą, du skyriai ir 24 asmenų.

Biurų Pastatas

Jansen Campus

Biurų Pastatas Pastatas yra ryškus naujas horizonto papildymas, jungiantis pramoninę teritoriją ir senamiestį, o jo trikampio formos formos yra tradiciniai Oberriet šlaitiniai stogai. Projektas integruoja novatoriškas technologijas, apima naujas detales ir medžiagas ir atitinka griežtus Šveicarijos „Minergie“ tvarių pastatų standartus. Fasadas yra plakiruotas tamsiu, perforuotu „Rheinzink“ tinkleliu, išryškinančiu aplinkinių medinių pastatų tonų tankį. Individualizuotos darbo vietos yra atviro plano, o pastato geometrija atveria vaizdus į Rheintal.

Salonas

Segmentation

Salonas Negalima pamiršti švelnių batų linijų aiškinant vietą. Norėdami atstovauti kitai grupei elegantiškus batus, demonstruojančius šioje vietoje, antrojo sluoksnio lubas ir aštuonis išskirtinio dizaino apšvietimo komponentus, tuo pačiu sukurdami nuotaiką, tuo pat metu priverskite jaustis savimi su amorfine linija šioje vietoje.

Salonas

CHAMELEON

Salonas Salono tema yra technologija, aptarnaujanti parodų vietas. Technologinės linijos ant lubų ir sienų, suprojektuotos taip, kad išreikštų batų, demonstruojamų visuose salonuose, technologijas, importuojamas ir gaminamas gamykloje, esančioje šalia pastato, lubas ir sienas, kurios suprojektavo turėdami laisvą formą, o rinkdamiesi, naudokite CAD-CAM technologiją.Barrisol, gaminanti Prancūzijoje, mdf lako baldus, gaminančius Stambulo europinėje pusėje, RGB Led sistemas, gaminančias Azijos pusėje Stambule, be matavimų ir repeticijų ant pakabinamų lubų .

Gyvenamasis Namas

Monochromatic Space

Gyvenamasis Namas Monochrominė erdvė yra namas šeimai, o projekto tikslas buvo pakeisti gyvenamąjį plotą visame žemės lygyje, kad būtų atsižvelgta į specifinius naujųjų savininkų poreikius. Tai turi būti draugiška pagyvenusiems žmonėms; turėti šiuolaikišką interjero dizainą; pakankamai paslėptų saugojimo vietų; ir dizainas turi būti naudojamas pakartotinai naudoti senus baldus. „Summerhaus D'zign“ buvo įdarbinti kaip interjero dizaino konsultantai, sukuriantys funkcionalią erdvę kasdieniam gyvenimui.

Vaikiškų Drabužių Parduotuvė

PomPom

Vaikiškų Drabužių Parduotuvė Dalių ir visumos suvokimas prisideda prie geometrijos, lengvai atpažįstamos, pabrėžiant parduodamus produktus. Sunkumus kūrybiniame akte paskatino didelis, jau mažų matmenų, erdvę sudaužęs pluoštas. Galimybė palenkti lubas, atsižvelgiant į vitrinos, sijos ir parduotuvės užpakalinės dalies pamatinius matmenis, buvo atkreipimas į likusią programos dalį; apyvarta, paroda, paslaugų skaitiklis, drabužinė ir sandėlis. Erdvėje dominuoja neutrali spalva, kurią skiria stiprios spalvos, žyminčios ir tvarkančios erdvę.