Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalendorius

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendorius Portalo „goo“ reklaminis kalendorius (http://www.goo.ne.jp) yra funkcinis kalendorius, kurio kiekvieno mėnesio lapas paverčiamas į kišenę, leidžiančią laikyti ir tvarkyti vizitines korteles, užrašus ir kvitus. . Tema yra „Raudona styga“, skirta parodyti ryšį tarp goo ir jo vartotojų. Abu kišenės galai iš tikrųjų laikomi raudonais siūlais, kurie tampa dizaino akcentu. Maloniai išraiškingos formos kalendorius, tinkamas 2014 metams.

Etiketės

Stumbras Vodka

Etiketės Ši „Stumbro“ klasikinės degtinės kolekcija atgaivina senąsias lietuviškos degtinės gaminimo tradicijas. Dizainas daro seną tradicinį gaminį artimu ir aktualiu šių dienų vartotojui. Žalios spalvos stiklinis buteliukas, svarbus Lietuvos degtinės gamyboje, legendos, paremtos tikrais faktais, ir malonios, akį traukiančios detalės - sulenkta iškirptė, primenanti senas fotografijas, pasvirusi juosta apačioje, papildanti klasikinę simetrišką kompoziciją, šriftai ir spalvos, perteikiantys kiekvieno prekinio ženklo identitetą - visa tai daro tradicinę degtinės kolekciją netradicine ir įdomia.

Kalendorius

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendorius Mes kartu su jumis statome miestus. Šiame stalo kalendoriuje yra žinia, kurią perduoda „NTT East Japan“ įmonių pardavimų skatinimas. Viršutinė kalendoriaus lapų dalis yra iškirpta iš spalvingų pastatų, o sutapę lapai sudaro vieną laimingą miestą. Tai kalendorius, kurį galite mėgautis mėgaudamiesi pastatų linijos dekoracijomis kiekvieną mėnesį ir pripildę jausmą likti laimingi visus metus.

Kalendorius

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendorius Tai stalo kalendorius, pagamintas su iškirpimu, su sezoniniais motyvais ant išskirtinio reljefo. Dizainas išryškėja, kai rodomas, kad sezono motyvai būtų rodomi 30 laipsnių kampu, kad būtų geriausia žiūrėti. Ši nauja forma išreiškia NTT COMWARE naujovišką nuojautą generuoti naujas idėjas. Svarstoma apie kalendoriaus funkcionalumą, turint daug rašymo vietos ir liniuotų linijų. Tai gera greita peržiūra ir paprastas naudoti, pasižymintis originalumu, išskiriančiu jį iš kitų kalendorių.

Šluota Ir Šluota

Ropo

Šluota Ir Šluota „Ropo“ yra savaime balansuojanti šluotos ir šluotos koncepcija, kuri niekada nenukrenta ant grindų. Dėl nedidelio vandens rezervuaro, esančio šiukšlių dėžės apatiniame skyriuje, svorio, „Ropo“ išlaiko natūralų pusiausvyrą. Tiesiogiai nušluostę dulkes tiesia dulkių dėžės lūpa, vartotojai gali sugriebti šluotą ir dulkių dėžę ir sudėti ją kaip vieną bloką, nesirūpindami, kad ji kada nors nukristų. Šiuolaikiška ekologiška forma siekiama suteikti vidaus erdvėms paprastumo, o siūbuojantis, weeble wobble bruožas ketina sužavėti vartotojus valant grindis.

Vyno Etiketė

5 Elemente

Vyno Etiketė „5 Elemente“ dizainas yra projekto rezultatas, kai klientas pasitikėjo dizaino agentūrą visomis išraiškos laisvėmis. Ryškiausias šio dizaino akcentas yra romėniškas simbolis „V“, vaizduojantis pagrindinę produkto idėją - penkias vyno rūšis, susipynusias į unikalų mišinį. Etiketėje naudojamas specialus popierius, taip pat strateginis visų grafinių elementų išdėstymas išprovokuoja potencialų vartotoją paimti butelį ir susukti jį į rankas, paliesti, o tai neabejotinai sukuria gilesnį įspūdį ir dizainą daro įsimenamiausią.