Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Atostogų Namo Grafika

SAKÀ

Atostogų Namo Grafika „PRIM“ studija „PRIM“ sukūrė svečių namų SAKÀ vizualinį identitetą, kuriame yra: vardo ir logotipo dizainas, grafika kiekviename kambaryje (simbolių dizainas, tapetų modeliai, sienų paveikslų piešiniai, pagalvių aplikacijos ir kt.), Svetainės dizainas, atvirukai, ženkleliai, vardinės kortelės ir kvietimai. Kiekvienas svečių namų SAKÀ kambarys pristato skirtingą legendą, susijusią su Druskininkais (Lietuvos kurortiniu miestu, kuriame yra šis namas) ir jo apylinkėmis. Kiekvienas kambarys turi savo simbolį, kaip raktinį žodį iš legendos. Šios piktogramos atsiranda interjero grafikoje ir kituose jo vizualinį identitetą formuojančiuose objektuose.

Jūros Gėrybių Pakuotė

PURE

Jūros Gėrybių Pakuotė Šios naujos gaminių grupės koncepcija yra „laisva nuo“. Paprasčiau tariant, mes sukūrėme neįprastai ramų dizainą. Paprastai konservuotose jūros gėrybėse yra tamsios ir netvarkingos pakuotės, mūsų dizainas yra „be jokio“ optinio balasto. Kita vertus, asortimentas taip pat skirtas alergiškiems ir jautriems maistui žmonėms. Taigi beveik sąmoningai tai atrodo kažkokia medicininė priemonė. Pardavimas prasidėjo 2013 m. Sausio mėn. Ir yra labai sėkmingas. Mažmeninės prekybos įmonių atsiliepimai yra šie: Mes labai ilgai laukėme geros išvaizdos ir gerai apgalvotos koncepcijos. Klientui tai patiks.

Kanceliarinės Prekės

commod – Feines in Holz

Kanceliarinės Prekės „Commod“ specializuojasi interjero darbuose. Laikydamasi devizo „puikios medinės prekės“, įmonė įgyvendina ypač išskirtinius gyvenamųjų namų projektus. Kanceliarinės prekės turėjo patenkinti šį reikalavimą. Sumažintas, bet žaismingas išdėstymas buvo realizuotas naudojant ypač sumaišytas spalvas. Kanceliarinės prekės atspindi firmos stilių, taip pat jos ideologiją naudoti tik pačią brangiausią medžiagą: Popierius pagamintas iš 100 procentų medvilnės, vokai iš tikros medinės faneros. Vizitinės kortelės „įkūnija“ įmonių šūkį sukurdamos 3 matmenų kambarį, kuriame būtų tipiniai mediniai gaminiai.

Ekologiški Baldai Ir Skulptūra

pattern of tree

Ekologiški Baldai Ir Skulptūra Pasiūlymas dėl skaidymo, kuriame neefektyviai naudojamos spygliuočių dalys; tai yra liekna kamieno viršutinė dalis ir netaisyklingos formos šaknys. Atkreipiau dėmesį į ekologiškus vienmečius žiedus. Persidengiantys organiniai pertvaros modeliai neorganinėje erdvėje sukūrė patogų ritmą. Gaminant produktus iš šio ciklo, organinė erdvinė kryptis vartotojui tampa galimybe. Be to, kiekvieno produkto unikalumas suteikia jiems kur kas didesnę vertę.

Makiažo Kolekcija

Kjaer Weis

Makiažo Kolekcija „Kjaer Weis“ kosmetikos linijos dizainas išskaido moterų makiažo pagrindus į tris pagrindines taikymo sritis: lūpas, skruostus ir akis. Mes sukūrėme kompaktus, atspindinčius jų savybes, kurios bus naudojamos norint sustiprinti: lieknos ir ilgos lūpoms, didelės ir kvadratinės skruostams, mažos ir apvalios akims. Apčiuopiamai, kompaktiškai pasislenka su novatorišku šoniniu judesiu, išsikišdami kaip drugelio sparnai. Visiškai pakartotinai užpildomi, šie kompaktai yra konservuoti, o ne perdirbami.