Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žinučių Kortelė

Pop-up Message Card “Leaves”

Žinučių Kortelė Lapai yra žinučių kortelės su iššokančių lapų motyvais. Pagyvinkite savo pranešimus išraiškingu sezoninės žalumos atspalviu. Komplekte yra keturios skirtingos kortelės su keturiais vokais. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Kalendorius

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendorius Popierinių amatų rinkinį „ZOO“ lengva surinkti. Nereikia klijų ar žirklių. Surinkite, pritvirtindami dalis tuo pačiu ženklu. Kiekvienas gyvūnas bus dviejų mėnesių kalendorius. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Kalendorius

Calendar 2014 “Safari”

Kalendorius „Safari“ yra popierinių amatų gyvūnų kalendorius. Nuimkite ir surinkite 6 lapus su 2 mėnesio kalendoriais šonuose. Sulenkite kėbulą ir jungčių dalis išilgai raukšlių, pažiūrėkite į žymes ant jungčių ir priklijuokite, kaip parodyta. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Butelių Dekoras

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Butelių Dekoras Auksu spindintis „Lietuvos degtinės auksas. Juodasis leidimas “savo išskirtinį žvilgsnį paveldėjo iš lietuvių liaudies meno. Rombas ir silkės kaulai, sujungti iš mažų kvadratų, yra labai paplitę modeliai lietuvių liaudies mene. Nors nuoroda į šiuos tautinius motyvus įgavo modernesnių formų - paslaptingi praeities atspindžiai buvo paversti šiuolaikiniu menu. Vyraujančios auksinės ir juodos spalvos pabrėžia išskirtinį degtinės filtravimo procesą per anglies ir aukso filtrus. Būtent tai daro „lietuvišką degtinę auksu. Juodasis leidimas “, toks subtilus ir aiškus.

Kalendorius

Calendar 2014 “Flowers”

Kalendorius Suprojektuokite kambarį, atsineškite sezonus - Gėlių kalendorius pateikiamas su vazos dizainu, kuriame yra 12 skirtingų gėlių. Kiekvieną mėnesį praskaidrinkite savo gyvenimą sezonine gėle. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Etiketės

Propeller

Etiketės Sraigtas yra įvairių pasaulio šalių dvasių rinkinys, susietas su kelionių lėktuvu tema ir pilotas-keliautojas kaip prekės ženklo veikėjas. Kiekvienos rūšies gėrimo ypatybės atskleidžiamos daugybe iliustracijų, užrašais, primenančiais aviacijos ženklelius, ir eskizais, kurie yra kokteilių receptai. Įvairialypis dizainas papildytas įvairiais spalvotos folijos tonais, skirtingais lakais, raštais ir įspaudais.