Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė Pakartotinai patentuota šiukšliadėžė su unikaliomis galimybėmis. „Smartbin ™“ papildo esamą gatvių infrastruktūros montavimą kaip dvigubą atlošą prie bet kokio dydžio ar formos lempos stulpo ar iškabos arba solo formato ant sienų, turėklų ir cokolio. Tai sukuria naują, netikėtą esamo gatvių turto vertę, kad būtų galima sukurti patogių, nuspėjamai esančių cigarečių ir gumos šiukšliadėžių tinklus, kurie visada yra pasiekiami, nepridedant griozdo prie gatvės scenos. „Smartbin“ keičia gatvių priežiūrą visuose pasaulio miestuose, sudarydamas sąlygas veiksmingai reaguoti į cigarečių ir dantenų šiukšles.

Projekto pavadinimas : Smartstreets-Smartbin™, Dizainerių vardas : SMARTSTREETS LTD, Kliento vardas : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Cigaretė / Guminė Šiukšliadėžė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.