Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Paviljonas

ResoNet Sinan Mansions

Paviljonas „ResoNet“ paviljoną „Sinan Mansions“ užsako Šanchajuje, kad būtų švenčiami 2017 m. Kinijos Naujieji metai. Jį sudaro laikinas paviljonas ir interaktyvus LED šviesa, „pritvirtinta“ vidiniame paviršiuje. Jame naudojami „Low-Fi“ metodai, skirti vizualizuoti natūralioje aplinkoje vykstančius rezonanso dažnius per visuomenės ir aplinkinių elementų sąveiką, aptiktą LED tinklo. Paviljonas apšviečia viešąją erdvę reaguodamas į vibracijos dirgiklius. Be lankytojų, norinčių pateikti pavasario festivalio norų, jis taip pat gali būti naudojamas kaip performanso scena.

Aptarnavimo Biuras

Miyajima Insurance

Aptarnavimo Biuras Projekto idėja yra „sujungti biurą su miestu“ pasinaudojant aplinka. Svetainė yra toje vietoje, kur apžvelgiamas miestas. Tam pasiekti yra tunelio formos erdvė, einanti per įėjimo vartus iki biuro erdvės galo. Medinė lubų linija ir juodas tarpas, kuriame įmontuoti šviestuvai ir oro kondicionieriai, pabrėžia kryptį į miestą.

Fotelis

Lollipop

Fotelis „Lollipop“ fotelis yra neįprastų formų ir madingų spalvų derinys. Jos siluetai ir spalvų elementai turėjo atrodyti nuotoliniu būdu kaip saldainiai, tačiau tuo pačiu fotelis turėtų tilpti į skirtingų stilių interjerus. „Chupa-chups“ forma sudarė porankių pagrindą, o atlošas ir sėdynė pagaminti iš klasikinių saldainių. „Lollipop“ fotelis yra sukurtas žmonėms, kurie mėgsta drąsius sprendimus ir madą, tačiau nenori atsisakyti funkcionalumo ir patogumo.

Minkštos Akustinės Plokštės

University of Melbourne - Arts West

Minkštos Akustinės Plokštės Mūsų užduotis buvo tiekti ir sumontuoti daugybę įvairaus dydžio, kampo ir formos audinių apvyniotų akustinių plokščių. Pradiniuose prototipuose pasikeitė ir dizainas, ir fizinės priemonės montuoti ir pakabinti šias plokštes nuo sienų, lubų ir laiptų apačios. Būtent tada mes supratome, kad dabartinės patentuotos lubų plokščių pakabinimo sistemos nėra tinkamos mūsų poreikiams, ir mes sukūrėme savo.

Garbanojimo Geležis

Nano Airy

Garbanojimo Geležis Nano orui garbanojimo geležyje naudojama novatoriška neigiamų jonų technologija. Ilgą laiką išlaiko lygią tekstūrą, švelniai blizgantį garbanojimą. Garbanojimo vamzdis buvo padengtas nanokeramine danga, jis atrodo labai lygus. Jis švelniai ir greitai garbanoja plaukus šiltu neigiamų jonų oru. Palyginus su garbanojimo geležimis be oro, jūs galite baigti minkštesne plaukų kokybe. Pagrindinė produkto spalva yra minkšta, šilta ir grynai matinė balta, o akcento spalva yra rožinis auksas.

Restoranas

Yuyuyu

Restoranas Šiandien Kinijos rinkoje yra gana daug šių mišrių šiuolaikinių dizainų, paprastai pagrįstų tradiciniais dizainais, tačiau turintys modernių medžiagų ar naujų išraiškų. „Yuyuyu“ yra kinų restoranas, dizaineriai sukūrė naują būdą, kaip išreikšti rytietišką dizainą, naują instaliaciją, susidedančią iš linijų ir taškų, kurie pratęsiami nuo durų iki restorano vidaus. Keičiantis laikams, keičiasi ir žmonių estetinis vertinimas. Šiuolaikiniam Rytų dizainui labai reikia naujovių.