Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

Codependent

Stalas Iš koalicijos išsiskiria psichologija ir dizainas, ypatingą dėmesį skiriant fizinėms psichologinės būklės apraiškoms, priklausomybei nuo priklausomybės. Šios dvi tarpusavyje sujungtos lentelės, kad veiktų, turi remtis viena į kitą. Dvi formos yra nepajėgios atsistoti viena nuo kitos, tačiau kartu sukuria vieną funkcinę formą. Galutinis stalas yra galingas pavyzdys, kurio visuma yra didesnė už jo dalių sumą.

Komercinis Interjeras

Nest

Komercinis Interjeras Grindą dalijasi du unikalūs specialistai-advokatai ir architektai, kurie reikalauja įvairių hierarchinių nurodymų. Elementų pasirinkimas ir detalizavimas buvo siekis išlaikyti bendrą išvaizdą pagrįstą, žemišką ir atgaivinti vietos meniškumą bei statybines medžiagas. Ekologiškų medžiagų sumaišymą ir naudojimą, angų dydį - visa tai paskatino priminti vietos klimatą, kad būtų sukurta palanki aplinka, kad būtų sužadinta prarasta praktika, kartu formuojant tvarią praktiką.

Stalo Įrankiai

Ingrede Set

Stalo Įrankiai „Ingrede“ stalo įrankių rinkinys yra skirtas išreikšti tobulumo poreikį kasdieniame gyvenime. Šakės, šaukšto ir peilio rinkinys kartu su magnetais. Stalo įrankiai stovi vertikaliai ir sukuria harmoniją prie stalo. Matematinės formos leido sukurti vieną skysčio formą, susidedančią iš trijų skirtingų dalių. Šis požiūris sukuria naujas galimybes, kurias galima pritaikyti daugeliui skirtingų gaminių, tokių kaip stalo įrankiai ir kiti indai.

Muzikos Rekomendacijų Paslauga

Musiac

Muzikos Rekomendacijų Paslauga „Musiac“ yra muzikinis rekomendacijų variklis, naudokite aktyvų dalyvavimą ieškant tikslių variantų jo vartotojams. Ja siekiama pasiūlyti alternatyvių sąsajų, kad būtų galima užginčyti algoritmo autokratiškumą. Informacijos filtravimas tapo neišvengiamu paieškos metodu. Tačiau tai sukuria aido kameros efektus ir suvaržo vartotojus jų komforto zonoje, griežtai laikydamiesi jų nuostatų. Vartotojai tampa pasyvūs ir nustoja abejoti mašinos teikiamomis galimybėmis. Praleidę laiką galimybių peržiūrai, gali padidėti didžiulės biologinės išlaidos, tačiau pastangos sukuria prasmingą patirtį.

Gyvenamojo Namo Prototipas

No Footprint House

Gyvenamojo Namo Prototipas NFH yra sukurtas serijinei gamybai, remiantis didesniu surenkamųjų gyvenamųjų namų tipologijų rinkiniu. Pirmasis prototipas buvo pastatytas olandų šeimai Kosta Rikos pietvakariuose. Jie pasirinko dviejų miegamųjų konfigūraciją su plienine konstrukcija ir pušies medienos apdaila, kuri buvo pristatyta į tikslinę vietą vienu sunkvežimiu. Pastatas suprojektuotas atsižvelgiant į centrinį aptarnavimo pagrindą, siekiant optimizuoti logistinį efektyvumą surinkimo, priežiūros ir naudojimo srityse. Projektu siekiama tvaraus ekonominio, aplinkos, socialinio ir erdvinio veiksmingumo.

Viešbutis

LiHao

Viešbutis Grįžimas į gamtą, miesto kultūros stotį. Sukurkite rafinuotą gyvenimo būdą. Išskirtinai mėgaukitės tylia ir ramia. Viešbutis įsikūręs triukšmingoje Baodingo aukštųjų technologijų plėtros zonos vietoje. Dizaineris iš naujo apibrėžė miesto kurorto viešbutį holistiniu mąstymu iš naujo suderindamas supančią aplinką, architektūrą, kraštovaizdį ir interjerą, kad sukurtų rafinuotą, natūralią ir patogią viešbučio erdvę. Tegul verslo keliautojai jaučiasi klestintys ramiai, pavogdami pusdienį laisvalaikio.