Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Stocker

Kėdė „Stokeris“ yra susiliejimas tarp taburetės ir kėdės. Šviesiai sudedamos medinės sėdynės yra tinkamos privačioms ir pusiau oficialioms patalpoms. Išraiškinga forma pabrėžia vietinės medienos grožį. Sudėtingas konstrukcinis dizainas ir konstrukcija leidžia iš 8% storio 100 procentų kietos medienos sukurti tvirtą, bet lengvą gaminį, sveriantį tik 2300 gramų. Kompaktiška „Stocker“ konstrukcija leidžia taupyti vietą. Sudedami vienas ant kito, jį galima lengvai laikyti ir dėl savo novatoriškos konstrukcijos „Stocker“ gali būti visiškai stumiamas po stalu.

Kavos Staliukas

Drop

Kavos Staliukas Lašas, kurį kruopščiai gamina medžio ir marmuro meistrai; susideda iš medžio masyvo lako ir marmuro. Specifinė marmuro tekstūra atskiria visus produktus vienas nuo kito. Vietos, esančios ant numetamo kavos staliuko, padeda sutvarkyti mažų namų aksesuarus. Kita svarbi dizaino savybė yra lengvas judėjimas, kurį suteikia paslėpti ratai, esantys po kėbulu. Šis dizainas leidžia sukurti skirtingus derinius su marmuro ir spalvų alternatyvomis.

Darbo Stalas

Timbiriche

Darbo Stalas Dizainas atrodo taip, kad atspindėtų nuolat besikeičiantį šiuolaikinio žmogaus gyvenimą daugiavalenčioje ir išradingoje erdvėje, kurioje vienas paviršius suderintas, jei nėra ar nėra medienos gabalų, kurie slysta, pašalinami ar dedami, suteikia begalę galimybių sutvarkyti objektus. darbo erdvėje, užtikrinant pastovumą pasirinktose vietose ir atitinkančiose kiekvienos akimirkos poreikius. Dizaineriai įkvėpti tradicinio žaidimo „timbiriche“, perdaryti esmę - asmeninių kilnojamųjų taškų matricos, suteikiančios žaismingą erdvę darbo vietai, esmę.

Pritaikomas Kilimas

Jigzaw Stardust

Pritaikomas Kilimas Kilimėliai gaminami iš rombo ir šešiakampių, juos lengva pastatyti vienas šalia kito su neslystančiu paviršiumi. Puikiai tinka dengti grindis ir net sienas, kad būtų išvengta trikdančių garsų. Gabalai yra 2 skirtingų rūšių. Šviesiai rausvi gabalai yra rankomis pinti iš NZ vilnos, išsiuvinėti linijomis iš banano pluošto. Mėlynos spalvos gabalėliai atspausdinti ant vilnos.

Elektrinė Gitara

Eagle

Elektrinė Gitara „Eagle“ pristato naują elektrinės gitaros koncepciją, pagrįstą lengvu, futuristiniu ir skulptūriniu dizainu, su nauja dizaino kalba, įkvėpta „Streamline“ ir „Organic“ dizaino filosofijų. Forma ir funkcija, sujungti į visumą, subalansuotomis proporcijomis, susipynusiais tūriais ir elegantiškomis linijomis, turinčiomis tėkmės ir greičio pojūtį. Tikriausiai viena lengviausių elektrinių gitarų dabartinėje rinkoje.

Pakabinama Lempa

Space

Pakabinama Lempa Šio pakabučio dizainerį įkvėpė elipsinės ir parabolinės asteroidų orbitos. Unikalią lempos formą apibūdina anoduoti aliuminio poliai, tiksliai išdėstyti 3D spausdintame žiede, sukuriant nepriekaištingą pusiausvyrą. Baltas stiklo atspalvis viduryje harmonizuoja su poliais ir papildo jo rafinuotą išvaizdą. Vieni sako, kad lempa primena angelą, kiti mano, kad ji atrodo kaip grakštus paukštis.