Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodis

Zeitgeist

Laikrodis Laikrodis atspindi „zeitgeist“, kuris yra susijęs su išmaniosiomis, technologinėmis ir patvariomis medžiagomis. Aukštųjų technologijų gaminio veidą vaizduoja pusiau „Torus“ anglies korpusas ir laiko ekranas (šviesos skylės). Anglis, kaip praeities reliktas, pakeičia metalinę dalį ir pabrėžia funkcinę laikrodžio dalį. Tai, kad nėra centrinės dalies, rodo, kad novatoriški LED indikatoriai pakeičia klasikinį laikrodžio mechanizmą. Minkštą foninį apšvietimą galima reguliuoti pagal mėgstamiausią jų savininko spalvą, o šviesos jutiklis stebės apšvietimo stiprumą.

Maisto Tiektuvas

Food Feeder Plus

Maisto Tiektuvas „Food Feeder Plus“ ne tik padeda vaikams valgyti atskirai, bet ir tėvams reiškia daugiau savarankiškumo. Kūdikiai gali susitvarkyti patys, čiulpti ir kramtyti, kai susmulkinsite tėvų gaminamą maistą. „Food Feeder Plus“ pasižymi didesniu, lanksčiu silikoniniu maišeliu, kuris patenkina augančią kūdikių apetitą. Tai yra būtinas maitinimas, kuris leidžia mažyliams tyrinėti ir saugiai mėgautis šviežiu kietu maistu. Maisto produktai nereikia valyti. Tiesiog įdėkite maistą į silikono maišelį, uždarykite spynelę ir kūdikiai gali mėgautis savarankišku maitinimu šviežiu maistu.

Daugiašonė Užuolaidinių Sienų Sistema

GLASSWAVE

Daugiašonė Užuolaidinių Sienų Sistema Daugiasienių užuolaidinių sienų sistema „GLASSWAVE“ atveria duris didesniam lankstumui projektuojant stiklines sienas masinei gamybai. Ši nauja koncepcija užuolaidų sienose paremta vertikalių montažinių cilindrinių, o ne stačiakampių profilių principu. Šis be galo novatoriškas požiūris reiškia, kad gali būti sukurtos daugia krypčių jungtys, padidinančios dešimtkart daugiau galimų geometrinių derinių stiklinėse sienose. „GLASSWAVE“ yra mažaaukščių dangų sistema, skirta išskirtinių, ne aukštesnių kaip trijų aukštų, rinkai (didybės salės, salonai, atriumai ir kt.)

Gamyba / Postprodukcija / Transliacija

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Gamyba / Postprodukcija / Transliacija Ašgabato radijo centras (televizijos bokštas) yra monumentalus 211 m aukščio pastatas, esantis Turkmėnistano sostinės Ašchabato pietiniame pakraštyje, ant 1024 m kalvos, virš jūros lygio. Televizijos bokštas yra pagrindinis radijo ir TV programų kūrimo, postprodukcijos ir transliavimo centras. Tai yra vienas geriausių šiuolaikinių skaitmeninių technologijų pavyzdžių. Televizijos bokštas padarė Turkmėnistaną HD antžeminės transliacijos pradininku Azijoje. Televizijos bokštas yra didžiausia pastaruosius 20 metų investicija į transliavimo technologijas.

Frontalinis Krautuvas

Arm Loader

Frontalinis Krautuvas Krautuvas, kuris daugiausia dirba nelygiais pagrindais, vairuotojui gali sukelti sunkų judesio sutrikimą, taip pat greitą nuovargį. Tačiau „ARM LOADER“ leidžia atpažinti koordinačių taškus žemėje ir padeda vairuotojo sėdynei būti stabiliai ir nelenkti. Todėl vairuotojui tai padeda nesijausti pavargusiam ir leidžia saugiai atlikti savo darbą.

Usb Atmintinė

Frohne eClip

Usb Atmintinė „eClip“ yra pirmoji pasaulyje popieriaus spaustuko USB atmintinė su metrine liniuote. „eClip“ buvo pagerbtas „Sidabrinės„ iDA “ir„ Auksinio A “dizaino apdovanojimais. „eClip“ yra lengvas, tinka jūsų raktų pakabukuose ir veikia kaip popieriaus spaustukas, skirtas tvarkyti dokumentus, kvitus ir pinigus. „eClip“ apsaugo asmens duomenis, intelektinę nuosavybę, darbdavio duomenis, medicininius duomenis ir komercines paslaptis naudodama saugos programinę įrangą. „eClip“ sukūrė Frohne, Florida. Auksinės atminties jungtis yra atspari smūgiams, įbrėžimams, vandeniui, alkoholiui, dulkėms, rūdims ir elektromagnetiniams.