Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Automobilio „Dashcam“

BlackVue DR650GW-2CH

Automobilio „Dashcam“ „BLackVue DR650GW-2CH“ yra stebėjimo automobilio prietaisų skydelio kamera, turinti paprastą, tačiau rafinuotą cilindro formą. Įrenginį galima lengvai sumontuoti, o dėl 360 laipsnių pasukimo jis yra lengvai reguliuojamas. Prietaiso skydo artumas prie priekinio stiklo sumažina vibraciją ir akinimą bei leidžia dar sklandžiau ir stabiliau įrašyti. Atlikus išsamius tyrimus, siekiant rasti tobulą geometrinę formą, kuri galėtų harmoningai derėti su ypatybėmis, šiam projektui buvo pasirinkta cilindrinė forma, suteikianti stabilumo ir reguliuojamumo elementus.

Išmatos

Tri

Išmatos Natūralaus kedro kietos išmatos, apdirbtos CNC staklėmis, yra išskirtinės tuo, kad pagamintos iš medžio masyvo kedro bloko, neapdoroto 50 x 50 paviršiaus, rankomis nušlifuotos švitriniu popieriumi, darantis matinį paviršių ir lygų liečiantį bei sustiprinantį. Tam tikros kedro medienos formos ir spalvų schema yra tai, kad būtų natūralus aliejus, kuris apsaugo ją ir padaro ją funkciniu objektu bei praktiškai prižiūrint minkštą dizainą, kuris natūralų medžiagą paįvairina tuo, kad pridedamas jos aromatas. Galite kalbėti apie dizaino jutiminį prisilietimą. , patogumas ir aromatas.

Vaza

Flower Shaper

Vaza Ši vazų serija yra eksperimentas su molio ir paties sukurto 3D molio spausdintuvo galimybėmis ir apribojimais. Molis yra minkštas ir lankstus, kai šlapias, bet tampa kietas ir trapus, kai sausas. Po kaitinimo krosnyje molis virsta patvaria, vandeniui atspari medžiaga. Didžiausias dėmesys skiriamas įdomių formų ir faktūrų kūrimui, kurias pasidaryti sudėtinga ir atima daug laiko, ar net neįmanoma jų atlikti tradiciniais metodais. Medžiaga ir metodas apibrėžė struktūrą, tekstūrą ir formą. Visi kartu padeda formuoti gėles. Nebuvo pridėta jokių kitų medžiagų.

Žaislas

Mini Mech

Žaislas Įkvėptas lankstaus modulinių konstrukcijų pobūdžio, „Mini Mech“ yra permatomų blokų kolekcija, kurią galima surinkti į sudėtingas sistemas. Kiekviename bloke yra mechaninis blokas. Dėl universalaus movų ir magnetinių jungčių dizaino galima atlikti begalę įvairių kombinacijų. Šis dizainas tuo pačiu metu yra ir švietimo, ir poilsio tikslais. Ja siekiama plėtoti kūrybos galią ir leisti jauniems inžinieriams pamatyti realų kiekvieno mazgo mechanizmą sistemoje atskirai ir kolektyviai.

Maišytuvas

Aluvia

Maišytuvas „Alvia“ dizainas semiasi įkvėpimo aliuvinės erozijos, vandens ir formuojančių švelnius siluetus ant uolų per laiką ir atkaklumą; Kaip ir upės pusės akmenukai, minkštumas ir draugiškos rankenos formos kreivės suklaidina vartotoją be pastangų. Kruopščiai paruošti perėjimai leidžia šviesai sklandžiai judėti paviršiais, taip suteikiant kiekvienam gaminiui harmoningą išvaizdą.

Nešiojamas Stalas

Ultraleggera

Nešiojamas Stalas Vartotojo gyvenamojoje erdvėje jis galės atlikti kavos stalo užduotį ir patenkinti poreikį pastatyti, palikti, nepamirštant daugybės daiktų; Jis ne tik skirtas naudoti nešiojamąjį kompiuterį, bet gali būti ir mažiau specifinis naudoti nešiojamąjį kompiuterį; Tai gali leisti skirtingas sėdimas vietas, neribojant judėjimo, kai naudojamasi keliais; Trumpai tariant, namų baldus, kurie nėra skirti naudoti ant kelių, tačiau vis tiek rekomenduojama naudoti akimirkomis, sėdimose vietose, tokiose kaip sėdynių sofos.