Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešbučio Patogumai

Marn

Viešbučio Patogumai Įkvėpti tradicinių Tainano kultūros šventinių užkandžių (senasis Taivano miestas, pilnas kultūrinio paveldo), pavertę juos viešbučio patogumų rinkiniu, šie šventinių užkandžių serija, vietiniams visada žinoma kaip „Marn“, reiškia išsipildymą. kinų kultūroje; vėžlio formos ryžių pyragas kaip rankinis muilas ir muilo indas, manų pupelių pyragas kaip tualeto reikmenys, tang juanio saldus koldūnas kaip rankų kremas ir garinta bandelė & amp; Tainano rudojo cukraus bandelė kaip arbatos rinkinys. Tainano kultūros paveldas galėtų būti plačiai paplitęs visame pasaulyje, nes viešbutis yra puiki platforma vietos kultūrai skatinti.

Laminuota Bambuko Išmatos

Kala

Laminuota Bambuko Išmatos „Kala“, taburetė, pagaminta iš laminuoto bambuko su ištraukiamu mechanizmu centrinėje ašyje. Atsižvelgiant į aliejinio popieriaus skėčio struktūros įkvėpimą, laminuota bambuko juostelė buvo termiškai iškepta ir pritvirtinta prie formos medienos formos, pademonstravus jos paprastumą ir rytietišką žavesį. Įdomu tai, kad suprojektuotos laminuotos bambuko struktūros elastingumas ir ištraukiamas mechanizmas centrinėje ašyje sėdint ant „Kala“ taburetės suras sąveiką, ji lengvai ir sklandžiai nusileis, o atsistojusi nuo „Kala“ taburetės pakils atgal į savo padėtį .

Kvėpavimo Treniruotės

P Y Lung

Kvėpavimo Treniruotės Ar žaislas yra pritaikytas įvairaus amžiaus žmonėms, todėl reguliariai treniruojant kvėpavimą, siekiant padidinti plaučių talpą, bus naudinga kiekvienam, pučiant kamuolį per takelius, turinčius skirtingus kontrolinius taškus, kontroliuojant įkvėpti ir iškvėpti orą. Dainos yra įvairių modulių, lanksčios ir keičiamos. Kvėpavimo taške suprojektuota magnetinio mechanizmo struktūra, leidžianti pritaikyti jį prie kvėpavimo takų būklės.

Baldų Komplektas

ChuangHua Tracery

Baldų Komplektas „ChuangHua Tracery“ tinka namų dekoravimui, komercinei erdvei, viešbučiui ar studijai, kurios esmę įkvėpė „ChuangHua“, kiniškos langų grotelių modelis. Naudojant lakštinio metalo lankstymo technologiją ir dažant milteliniais dažais, ryškiai rausvomis spalvomis, išsiskiriančiomis vien tik balta spalva, kuri apšvietė jos šventinę išvaizdą, padarydama jas be metalo kieto, šalto ir sunkaus atvaizdo. Estetiškai paprastas, tvarkingas ir tvarkingas savo konstrukcijos pavidalu, kai šviesa praeina per lazeriu pjaustomą pėdsaką, ant aplinkinių sienų ir grindų iškylantis šešėlis, parodantis grožio žvilgsnį.

Lavinamasis Žaislas

GrowForest

Lavinamasis Žaislas Padėti vaikams suprasti darnaus vystymosi tikslus sausumoje, miškų apsaugą, išsaugojimą ir atkūrimą. Medžiai, tapatūs Taivano vietinėms medienos rūšims - akacijų, smilkalų kedro, Tochigi, Taivano eglės, kamparo medžio ir Azijos eglės. Šiltas medinės tekstūros prisilietimas, unikalus kiekvienos medžio rūšies kvapas ir skirtingų medžių rūšių reljefas. Iliustruota pasakojimų knyga padeda giliau išaiškinti miškų apsaugos sampratą, išmokti Taivano medžių rūšių skirtumų, kartu su paveikslėlių knyga pristatyti išsaugojimo miškų sąvoką.

Tvarumo Lagaminas

Rhita

Tvarumo Lagaminas Surinkimas ir išmontavimas sukurtas siekiant tvarumo. Sukūrus novatorišką vyrių struktūros sistemą, buvo sumažinta 70 procentų dalių, nereikėjo tvirtinti klijų ar kniedžių, nebuvo siuvamas vidinis pamušalas, kuris palengvina taisymą, ir sumažinus 33 procentus krovinių apimties, galiausiai prailginamas lagaminas. gyvenimo ciklas. Visos dalys gali būti perkamos atskirai, norint pritaikyti savo lagaminą ar pakeisti detales, nereikia grąžinti lagamino į remonto centrą, tai taupo laiką ir sumažina transportavimo anglies pėdsaką.